Ką naudojate: lęšius ar akinius

Regos korekcijos priemonėsNorintiems naudoti kontaktinius lęšius, yra daug įdomių pasirinkimų. Tai ir mėnesiniai lęšiai, ir ilgesniam laikui tinkančios linzės, ir spalvoti lęšiai, suteikiantys papildomą detalę stiliui. Norintiems nešioti akinius, siūloma rinktis iš įvairių spalvų ir formų rėmelių. Ką renkatės jūs: kontaktinius lęšius ar akinius.

Arminas, trumparegis

Nors gal vaikinų tarpe, kiek pastebėjau, tai yra nelabai populiaru, bet man labiausiai patinka mėnesiniai lęšiai. Yra įvairaus tipo išvaizdos vaikinų, ir su skirtingais galima atrodyti skirtingai. Bet man atrodo, kad galima visada rinktis. Jeigu nenori atrodyti taip, kokį įvaizdį tau suteikia akiniai, tai tada gali pasirinkti lęšius. Su akiniais aš atrodau kaip stropus moksliukas, o su kontaktiniais lęšiais arba tiesiog išvis be nieko – kaip tikra super žvaigždė iš Holivudo. Kadangi turiu tokią nepriekaištingą išvaizdą, tai noriu, kad ji ir liktų, o ne kad reikėtų pavirsti tuo droviu moksliuku. Per vakarėlius man labai tinka ir spalvoti lęšiai, su kuriais galiu atrodyti dar įdomiau.

Monika, trumparegė

Man patinka įvairūs variantai. Kasdien, kai einu į darbą, būna, kad nelabai daug puošiuosi. Man darbe svarbiausia gerai atlikti savo užduotis, o ne kažką vaidinti su išvaizda. Dirbu ne daug, bet atsakingai. Taigi, po darbo, laisvu metu, kai einu kažkur į miestą, kai kažką linksmo veikiu su draugais, kai apsipirkinėju, kai savaitgalį einu į vakarėlius – tada man nepamainomas dalykas yra lęšiai. Žinote, tai tikrai labai geras dalykas, panašiai kaip skirtingi apdarai. Apdarus mes galime keisti. Drabužiai yra tai, nuo ko mes netampame tokie priklausomi, tai pasirenkama. O štai akiniai iš pat pradžių mums buvo tarsi būtinas privalomas priedas, kad matytum. Jeigu jau gimei su silpna rega, tai privalai dėvėti akinius. Maždaug taip reikėtų traktuoti tuos dalykus, kaip dabar viskas yra matoma. Taigi, tas kontaktinių lęšių atsiradimas man yra viena svarbiausių amžiaus inovacijų. Nes turint lęšius, išvaizdą gali pasikeisti kaip tik nori. Aš esu trumparegė ir man nebebūtina nešioti to visiems matomo kryžiaus – akinių. Jie nėra labai patogūs, kai šoki, nes jie gali nukristi. Kai yra prastos oro sąlygos, taip pat labai nepatogu – jie gali būti aplyti, tuojau pat aprasoja, vos iš šaltos patalpos patekus į karštą. O štai su kontaktiniais lęšiais gali pamiršti tas problemas. Svarbu visada nešiotis lęšių skysčio, jeigu nežinai, kur nakvosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *