Išrinkite dovaną – kosmetiką ir kvepalus

Klasikinė dovana per bet kurias šventes – tai kvepalai ir kosmetika. Su tokiomis dovanomis „prasisuksite“ visose šventėse. Tik reikėtų adekvačiai reaguoti į progą ir rimtesnei šventei dovanoti brangesnius pasiūlymus, o paprastoms mažoms šventėms – kažką pigesnio. Štai kelios idėjos, kokie kvepalai ir kosmetika galėtų virsti tikrai puikiomis dovanomis.

Kosmetikos rinkinys veidui

Parduotuvė OnlinePadovanoti kosmetikos rinkinį veidui galima tada, jeigu žinote to žmogaus veido tipą. Taip galbūt bus tada, jeigu gerai pažįstate tą žmogų. Pavyzdžiui, tai gali būti žmogus, kuris su jumis dažnai būna ir jūs žinote, kad jo ar jos veidas sausas / drėgnas / jautrus ir pan. Į kosmetikos rinkinį veidui įeitų drėkinantis kremas, prausiklis, losjonas, tonikas. Dar gali būti specialūs kremai pagal poreikį. Tarkime, kremas nuo jaunatvinių spuogų, o gal kremas paakiams. Dar gali būti ir makiažo valiklis. Tai būtų asmeninės bazinės higienos rinkinys, tačiau jūs taip pat galite rinktis ir dekoratyvinės kosmetikos rinkinius. Jie tikrai pradžiugins, tačiau tik mėgstančias dažytis moteris, ir ypač – mėgstančias eksperimentuoti, tad rinkitės atsargiai.

Kvepalų ir tualetinio vandens rinkinys

Parfumerijos prekės yra klasikinės ir labai mėgstamos dovanos nuo senų laikų. Jos tinka tiek vyrams, tiek moterims. Išsiaiškinę, kokį kvapą mėgsta žmonės, kuriems dovanosite, galite pasirinkti tai, kas atrodys priimtiniausia. Tai gal bus tik vieni kvepalai, o gal bus kone visas jų kalnas, nuspręsite jūs. Galima iškart rinkti būtent dovanojimui labai tinkantį variantą – rinkinį. Į jį galbūt įeis buteliukas kažkokios firmos kvepalų, tų pačių gamintojų ir rūšies tualetinis vanduo ir dezodorantas. Jeigu dovana skirta vyrui, dar gali būti pridedama skutimosi putos ir gelis po skutimosi iš tos pačios linijos. Jeigu moteriai – tuomet gali būti kūno losjonas ar kažkas panašaus.

Vonios rinkiniai

Jeigu norite padovanoti universalią dovaną bet kam – tiks vonios rinkinys. Paprastai į jį įeina dušo želė, putos voniai, gali būti ir šampūnas ar losjonas veidui, kūnui. Kartais gali būti eteriniai aliejai, kempinė, medinis šepetys ar jūros druska voniai. Tokie rinkiniai visada lieka universaliais, kadangi žmonės juos sunaudoja, nes visi turi savo higienos ritualus ir tokių dalykų tiesiog reikia jiems atlikti. Tiesa, galite tik atsargiau rinkti kvapą. Žmonės dažniausiai mėgsta migdolų, medaus, kokosų, kakavos kvapus. Tačiau dėl visa ko galima pasitikrinti ir pasistengti sužinoti, ar žmogui patinka tokie kvapai.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *