Elipsinis treniruoklis – raumenų stiprinimui

Sportuoti nusprendžia vis daugiau ir daugiau žmonių. Labai populiarūs elipsiniai treniruokliai, kurie skirti širdies sistemos veiklos gerinimui, ištvermės didinimui ir riebalų deginimui bei raumenų stangrinimui. Tai treniruoklis, kuris itin populiarus tiek sportui namuose, tiek ir treniruoklių salėje.

Elipsiniai treniruokliaiDabar įsigyti patikusį treniruoklį labai paprasta. Galima tai padaryti net neišėjus iš namų. Tereikia rasti interneto svetainę, kurioje prekiaujama sporto technika, pavyzdžiui, http://www.atletas.lt/lt/treniruokliai/kardio-treniruokliai/dviraciai ir pasirinkti tinkamą pagal atliekamas funkcijas, ir kainą treniruoklį. Beliks tik įvykdyti užsakymą ir laukti prekės pristatymo į savo namus. Dabar išvengti sporto dėl to, kad neturite laiko vaikščioti po sporto prekių parduotuves, bus labai sunku. Tai ne koks pasiteisinimas, nes internetu užsakymai įvykdomi labai greitai ir labai paprastai.

Elipsinių treniruoklių nauda labai didelė. Treniruotės metu treniruojami ne tik apatiniai raumenys, bet ir viršutiniai. Kojos tokios treniruotės metu bus treniruojamos daug geriau, nei kitais būdais, pavyzdžiui, bėgiojant. Taip pat teks mažesnė apkrova sąnariams, todėl net ir turintys šių sveikatos problemų gali pradėti sportuoti. Tuomet, kai dirba daugelis raumenų grupių atliekamas didžiulis darbas. Tai naudinga tuomet, kai norima greičiau deginti riebalus bei numesti svorio. Nereikalingos kalorijos degs greitai, o raumenys taps tvirtesni. Labai gera jų savybė yra ta, kad stiprinama širdies bei kraujagyslių sistema.

Kai kurioms sporto rūšims reikia kokio nors pasiruošimo. Tuo tarpu elipsiniai treniruokliai nereikalauja nei fizinio pasirengimo, ne apmokymų su sporto instruktoriumi. Tai paprasta, dėl to daugelis gali pradėti sportuoti tik įsigiję treniruoklį iš Atletas.lt. Tereikia pasirinkti tinkamą apkrovą ir laiką. Nepamirškite, kad niekada nesportavę žmonės arba tie, kurie sportuoti tik pradeda neturėtų užsibrėžti per daug. Tai reiškia, kad reikia pradėti sportuoti nuo trumpų treniruočių pasirinkus lengviausią programą. Vėliau po truputį laiką ilginti, o apkrovas didinti. Taip bus išvengta persitempimo. Nustatykite pradinį pasipriešinimo lygį ir pradėkite treniruotę nuo keliolikos minučių. Pajutę, kad esate fiziškai pasirengę didesniems išbandymas didinkite pasipriešinimo lygį, o laiką ilginkite iki 40 minučių ar valandos laiko. Nepamirškite tempimo pratimų ir apšilimo.

Sportas turi tapti gyvenimo būdu, tuomet kiekviena treniruotė teiks malonumą. Jeigu viskas daroma atmestinai, tai nesulauksite rezultatų. Taip nutiks dėl to, kad tokia veikla neteiks džiaugsmo ir norėsis kuo greičiau viską pamiršti. Treniruotė bus efektyvi tik teigiamai nusiteikus. Taip pat nepamirškite ir sveikai subalansuotos mitybos.

1 komentaras

  1. Elipsinis treniruoklis tikrai labai naudinga raumenims ir kūno stiprinimui, tačiau ilgainiui jo gali neužtekti, pati tai patyriau. Tokiu atveju bandžiau atrasti man priimtinų, papildomų sportavimo būdų, bet vėliau pabandžiau ir supratau, jog kineziterapija yra labai naudingas ir man tinkamas sportavimo būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *