Būsto statybos Paupyje sujungia senamiesčio gyvybę ir gamtos ramybę

Gyvenimas Vilniuje vilioja pramogomis, festivaliais, perspektyviomis darbo galimybėmis, gražia aplinka ir jaukiais gyvenamaisiais būstais. Nuolatos augantis Vilnius patrauklus tiek jauniems, tiek vyresniems pirkėjams. Nekilnojamojo turto rinka auga lyg ant mielių, o NT vystytojai siekia prisitaikyti prie griežtėjančių pirkėjų poreikių, siūlydami originalesnius, patogesnius, patrauklesnius sprendimus. Pastaruoju metu itin didelio pirkėjų dėmesio sulaukia būsto statybos Paupyje, suteikiančios išskirtinę galimybę gyventi jaukiame sostinės senamiestyje ir tuo pačiu mėgautis gamtos užuovėja bei ramybe.

Ko ieško šiandieninis NT pirkėjas?

Būstas paupyjeŽinoma, kalbant apie nekilnojamojo turto rinką, svarbu įvertinti konkretaus pirkėjo poreikius ir lūkesčius. Vieni pirkėjai vertina gyvenimą miesto centre, galimybę vos keliais žingsniais pasiekti populiarias susibūrimų vietas, barus, teatrus ar kitus pramogų objektus. Kiti vertina ramybę ir ieško būsto toliau nuo triukšmingų miesto gatvių, pirmenybę skirdami galimybei ramiai pasivaikščioti, mėgautis jaukiu laiku su šeima, vidinių kiemų privatumu ir pan. Suprasdami skirtingus pirkėjų poreikius, NT vystytojai rado sprendimą, sujungiantį abi puses – Paupys tapo nauju traukos objektus, kurdamas išskirtinę erdvę darbui, gyvenimui ir laisvalaikiui.

Kas lemia Paupio išskirtinumą?

Paupys yra naujai besikuriantis rajonas istoriniame Vilniaus senamiestyje, išsidėstęs palei Vilnelę. Naujasis rajonas tapo „Architektūros parko“ – didžiulio konversijos projekto – dalimi. Šis unikalus projektas transformuoja senas sostinės vietas į darnias zonas, skirtas darbui ir gyvenimui, kurios įsilies į vieną žaliausių Europoje senamiesčių. Paupys yra analogų neturintis rajonas Vilniuje, kuriame girdėsite tiek istorinio Vilniaus senamiesčio širdies plakimą, tiek melodingą upės sruvenimą, kadangi vienas pagrindinių Paupio kūrėjų tikslų – išlaikyti ryšį su gamta, neužmirštant ir mus vienijančios istorijos.

Kalbant apie Paupio išskirtinumą, būtina kalbėti apie čia dirbančių specialistų komandą. Projektas subūrė geriausius savo sričių specialistus, – NT vystytojus, statytojus, architektų komandas, aplinkos puoselėtojus, eksterjero specialistus, – kad galėtų sukurti unikalią, stilingą gyvenamąją aplinką, darniai įsiliejančią į visumą. Specialiai atlikus transporto analizę, buvo racionaliai suplanuotas eismas rajone, kad čia gyvenančių žmonių neerzintų tranzitinis judėjimas. Saugios požeminės automobilių aikštelės skirtos transporto priemonių laikymui, infrastruktūra suplanuota taip, kad būtų patogu keliauti dviračiais. Visi Paupio rajono pastatai naudos pažangią ir energiją taupančią inžineriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *