Buhalterinė apskaita: samdytis asmenį ar kompaniją?

Buhalterijos paslaugos virtualiaiVisi puikiai žinome, kad norint tvarkyti konkrečios kompanijos apskaitą bei finansus reikia pasisamdyti savo srities profesionalą, kurio darbas yra suteikti kokybiškas paslaugas. Šiuo metu gana populiaru samdyti ne asmeninį buhalterį, tačiau kompaniją, kuri dirba su keliomis įmonėmis. Daugelis verslininkų pasirenka šį variantą, kadangi jis yra kur kas pigesnis. Tiesa, egzistuoja ir daugiau pliusų, kuriuos mes pasistengsime jums čia atskleisti.

Kodėl labiau verta samdytis kompaniją?

Šiuo metu daugelis verslininkų sutinka, kad kompanijos samdymas kur kas geresnis pasirinkimas. Kaip jau minėjome, kainos aspektu – pigiau, tačiau tuo pačiu yra ir daugiau pliusų, kurie lemia, kodėl būtent įmonės samdymas laimi.

  • Pigiau. Kadangi buhalterijos paslaugas teikianti įmonė dirba savarankiškai – tokiu atveju ji ir pati susimoka visus mokesčius, kurie apima suteikiamas paslaugas. Tai reiškia, kad nereikia mokėti mokesčių už samdomą darbuotoją. Būtent tai ir lemia, kodėl konkrečios buhalterijos paslaugas teikiančios įmonės kainuoja kur kas pigiau.
  • Nuolatinės konsultacijos. Asmeninis buhalteris dažniausiai atbūna savo darbo valandas ir eina namo, o kompanijoje dirbantys asmenys suteikia konsultacijas net ir ne darbo valandų metu. Tai visiškai savo veiklai atsidavę asmenys, kurie trokšta, kad jų tvarkomos įmonės būtų sėkmingos ir direktoriai gautų visą jiems aktualią informaciją.
  • Didelė kompanija. Buhalterinė apskaita reikalauja nuolatinio domėjimosi skirtingomis sritimis, kurios garantuoja, kad profesionalas turės užtektinai žinių galinčių garantuoti, jog sistema bus sutvarkoma. Taigi, buhalterijos paslaugas teikiančioje įmonėje dirba daug buhalterių, kurių gali nuolatos pasitarti ieškodami geriausio sprendimo.
  • Inovatyvumas. Tokiose buhalterijos įmonėse dirba asmenys, kurie nuolatos stažuojasi skirtinguose seminaruose, vyksta į apmokymus, kurių metu sužino labai daug naudingos informacijos, kurią galima pritaikyti darbe. Šiuo atveju tai ypač svarbu. Nuolatinis tobulėjimas gali garantuoti kokybę. Asmeninis buhalteris papildomai tobulės tik tokiu atveju jeigu jūs finansuosite jo mokslus.

Kaip pasirinkti kompaniją?

Buhalterinė apskaita lengvesnebuhalterija.lt/buhalterines-paslaugos-apskaita – visai laikais populiari paslauga, tad egzistuoja labai daug kompanijų, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugas. Geriausios pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau svarbiausia, jog paieškos anksčiau ar vėliau bus vaisingos. Ieškoti kompanijos galite pagal šiuos kriterijus:

  1. Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti paslaugai.
  2. Bendradarbiaukite ir sužinokite darbuotojų kompetenciją.
  3. Išsiaiškinkite, kaip dažnai galite kreiptis į kompaniją.
  4. Sužinokite kitų žmonių atsiliepimus apie suteikiamas paslaugas.

Ar verta pačiam eiti į kursus?

Buhalterinė apskaita – sudėtingas darbas, kurį gali atlikti tik geras savo srities profesionalas. Tačiau visada naudinga, kad ir pats įmonės direktorius keliautų į tokio pobūdžio kursus, kadangi juose gali sužinoti labai daug informacijos, kuri jam paės geriau suvokti šios srities specifiką. Galbūt savo buhalterijos jis nevaldys, tačiau kur kas geriau suvoks, ką jam sako buhalteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *