Barzda ir stilius – nesuderinama?

Ilgą laiką barzdos buvo ne itin madingos ir kuo toliau tuo vyru su barzdomis mažėjo, tačiau ne taip ir seniai jos ir vėl sugrįžo. Deja, daugelio požiūris į barzdą nebūtinai yra teigiamas, nes plaukeliai ant veido neatrodo stilingai, švariai ar tuo labiau rimtai. Kodėl taip yra paaiškinti nesunku. Neprižiūrima, nekerpama, neformuojama barzda tikrai atrodo netvarkingai, todėl tas nėra siejama su rimto vyro įvaizdžiu, stiliumi ar mada. Dažnai barzdoti vyrai įsivaizduojami su skirtingo ilgio plaukeliais iš visų pusių, tačiau šiais laikais gausu būdu barzda pasirūpinti ir atrodyti dar geriau nei tie, kurie veido plaukelius nusiskuta. Taigi, kaip formuoti barzdą, jog pavyktų atrodyti stulbinamai?

Barzdos priežiūraPirmiausia, kaip ir bet kokios depiliacijos atveju, reikia paruošti odą skutimui. Visgi, kad ir kokie būdai bebūtų pasirenkami, barzdos priežiūra gali jautriai paveikti odą. Net jeigu oda nėra jautri ir nesusidirgina nei vaško, nei barzdaskutės, nei peiliuko naudojimo metu, vis tiek jai reikia dėmesio. Taigi, labai svarbu turėti skutimosi priemonę, kurią patepus ant visiškai švarios ir nusausintos priemonės būtų galima tikėtis sklandžios procedūros. Ji turi suminkštinti tiek odą, tiek plaukelius. Tuomet galima pradėti skusti plaukelius ten, kur jie nereikalingi, jog būtų suformuota ideali barzdos forma. Pašalinus plaukelius bus iš karto matyti ant kiek vaizdas pagerėja ir atsiranda gana stilingas įvaizdis. Ūsus rekomenduojama patrumpinti žirklėmis, jeigu norima, jog viskas atrodytų proporcingai.

Žinoma, barzdos gali būti skirtingų formų ir ilgių, tie kurie nori turėti trumpas barzdas gali užtrukti kur kas trumpiau jas puoselėjant. Tokios barzdos priežiūra susidaro iš formavimo ir plaukelių patrumpinimo. Tiek ūsai, tiek visa barzda turi būti vienodo ilgio. Kitaip toks stilius dar vadinamas „šereliais“.

Barzda atrodys kur kas geriau, o patys plaukeliai bus sveiki ir žvilgantys tuomet, jei barzdos priežiūra susidės ne tik iš formavimo, bet ir iš puoselėjimo. Visiems plaukams reikia drėkinimo, maitinimo, todėl labai rekomenduojamos tokios priemonės kaip barzdos aliejai, balzamai ar vaškas. Puikų jų pasirinkimą rasite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Norint atrodyti stilingiau, puikiai padėti gali ir dažai, kurie suvienodins plaukelių spalvą – kartais taip nutinka, jog plaukelių spalva skirtingose srityse skiriasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *