Baidarių nuoma – smagiausia vasaros pramoga

BaidarėsIeškantiems smagių pramogų vasaros metu, galiausiai, norintiems kad pavyktų kuo maloniau įkvėpti vasarą – tokiu atveju baidarių nuoma yra puikus pasirinkimas, kuriuo mėgautis gali visi. Svarbiausia, kad tai pramoga, kuri nereikalauja nei fizinio, nei psichologinio pasiruošimo, tad belieka rasti vietą, kurioje teikiamos paslaugos – Jums tinka ir patinka.

Kokį maršrutą pasirinkti plaukiant baidare? Tokį, kuris atitinka Jūsų fizinius gebėjimus.

Tinkamos upės pasirinkimas

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti – kokia upė plaukimui labiausiai tinka. Kol vieni renkasi pagal jos sraunumą, tuo tarpu kiti paprasčiausiai žiūri, kad ji būtų kuo arčiau namų arba vertinama lokacija dėl visiškai kitų svarbių aspektų.

Kad ir kokią nuspręsite pasirinkti, tačiau reikia nepamiršti, kad kinta ne tik jos sraunumas, tačiau ir gylis bei kiti svarbūs aspektai, tad siūlome tartis su nuomotojais, kad jie suteiktų Jums visą reikalingą info apie upę. Ypač tokiu atveju, kai plaukiama pirmą kartą. Paprasčiausiai tuomet dažniausiai viskas atrodo neišbandyta ir gal net kiek baisu, tad svarbiausia – žinoti, kadangi tuomet net ir plati upė neatrodys baisi.

Tinkamas pasiruošimas plaukimui

Žinoma, baidarių nuoma yra siūloma kartu su svarbiausiomis apsaugos priemonėmis, kurios leis jaustis ramiu, kad viskas bus gerai. Tačiau tikrai to nepakanka, kad plaukimo metu pavyktų gerai jaustis. Paprasčiausiai plaukimui reikalingi geri drabužiai, taip pat, maistas, dažniausiai reikia kremo nuo saulės ir vandens, kuris yra vienas svarbiausių plaukimo palydovu. Internete galima rasti daiktų sąrašą, kurie plaukimą padarys kur kas paprastesniu. Tokiu sąrašu pasinaudoti tikrai verta, kadangi kur kas paprasčiau suplanuosite maršrutą ir galėsite mėgautis vandens malonumais.

Detalus instruktažo išklausymas

Dažniausiai net ir tie, kurie plauks pirmą kartą – jaučiasi labai saugūs ir drąsūs, kadangi atrodo, kad baidarė labai stabili. Taip, taip ir yra, tačiau papildomai apsaugos niekada nebūna, tad siūlome būtinai išsiklausyti nurodymų, kurie yra pateikiami prieš plaukimą. Jie padės įvertinti ir galimas rizikas, kurios gali atsirasti tokiu atveju, kai plaukimo metu oras tapo labai blogas.

Galiausiai, esate atsakingi ne tik už save, tačiau taip pat ir už kitus, kurie yra greta Jūsų. Kuo ramiau plauksite – tuo sėkmingesnė kelionė bus. Tuomet ir kartoti ją – tikrai norėsis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *