Baidarių nuoma: kaip išsirinkti paslaugas?

Pramogos plaukiant baidarėmis darosi vis populiaresnės, todėl norintys išbandyti jas gali rinktis iš daugybės pasiūlymų. Šiuo metu yra itin populiari baidariu nuoma Vilnele, o apie tai daugiau galite sužinoti apsilankę vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje. Kiekvienas gali rinktis iš to, kas jam labiausiai tinka.

Lietuvos upėJeigu nežinote, kur norite plaukti, tai pradėti reikia nuo regiono pasirinkimo. Šiuo atveju kalbėsime apie Vilniaus regioną. Jame yra labai daug gražių maršrutų, kuriuos galima išbandyti tiek tiems, kurie irklus laikys patį pirmą kartą savo gyvenime, tiek ir tiems, kurie nori patirti ekstremalių įspūdžių. Vilniaus regione galite surasti baidarių nuomos pasiūlymus ir ten peržiūrėkite, kokie siūlomi maršrutai. Atkreipkite dėmesį į maršrutų trukmę ir tai, kokio fizinio pasirengimo žmonėms jis tinkamas. Žinoma, daugeliu atvejų maršrutai yra skirti visiems pradedant neturintiems plaukimo patirties ir baigiant tais, kurie nuolat plaukia baidarėmis bei turi labai gerą fizinį pasirengimą. Vis dėl to, jeigu nesate gerai fiziškai pasirengę ar plauksite su mažais vaikais, o gal jūs esate senjorai, tai reikia ieškoti paprastų maršrutų, kurie jums bus tinkami. Žinodami tai, galėsite greičiau pasirinkti tinkamus pasiūlymus.

Galima rinktis vienos arba dviejų dienų maršrutus, o pageidaujant galima rasti ir ilgesnės trukmės maršrutus. Nuspręskite, kiek laiko norite plaukti ir susipažinkite su pasiūlymais. Šiuo metu populiari yra baidariu nuoma Vilnele, tačiau galima rinktis ir ne tokius populiarius maršrutus, pavyzdžiui, plaukti Vokės upe. Apie maršrutų pasirinkimą galite daugiau sužinoti vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje. Svarbu pasakyti ir apie tai, kad norint po vienos dienos plaukimo likti gamtoje, galima išsinuomoti sodybą arba pernakvoti stovyklavietėse. O jeigu plauksite dvi ar dar daugiau dienų, tai nakvynė bus reikalinga būtinai, todėl reikės nuspręsti, kur norite likti nakčiai. Geriausia būtų kreiptis į baidarių nuomotojus ir pas juos sužinoti, kur galima pernakvoti.

Labai svarbu rinktis tinkamus jums baidarių nuomotojus, nes pasirinkus netinkamus galite likti be baidarių arba jums negrąžins avanso ir t.t. Kitaip sakant reikia surasti sąžiningus ir legaliai veiklą vykdančius baidarių nuomotojus. Tuomet didelė tikimybė, kad viskas bus sklandu. Juk niekas nenori nemalonių netikėtumų savo pramogų metu. Jums tereikia sužinoti, kurie baidarių nuomotojai jums tinka ir tuomet peržiūrėti ką jie siūlo. Beliks pasirinkti maršrutą ir, jei reikia nakvynę, bei viską rezervuoti jums tinkamu laiku.

1 komentaras

  1. Pirmiausia išsirinkite vietą, kurioje norite plaukti, o tada ieškokite baidarių nuomos punktų. Jų rasite tikrai nemažai, o tada beliks tik išsirinkti patogiausią maršrutą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *