Autodoc.lt – gidas mėgėjams ir profesionalams

Autodoc meistrasTurbūt kiekvienas iš jūsų bent sykį gyvenime yra pasinaudojęs tam tikrais mokomaisiais filmukais. Vieni galbūt žodis po žodžio kartojo paskui diktorę, besimokydami kokią užsienio kalbą, kiti atidžiai stebėjo, kaip koks virtuvės šefas pasakoja ir deda vieną po kito ingridientus, kepdamas pyragą. Tuo tarpu tarp merginų šiandien ypač populiarios virtualios makiažo pamokėlės, tarp vaikinų – įvairių vyriškų dalykėlių apžvalgos ir įvertinimai, o štai virtualus autoservisas Autodoc.lt suteikia jums galimybę video medžiagoje pamatyti, kaip atrodo automobilio spyruoklių keitimas, kaladėlių, ratų guolio pakeitimas ir daugybė kitų automobilio remonto darbų.

Visi gerai žino, kaip daug atsieina automobilio remontas. Kartais net pačios smulkiausios problemėlės gerokai patuština vairuotojų kišenes. Ypač nelengva tiems vairuotojams, kurie apie transporto priemonės remontą ir tai, kas slypi jos viduje, visai nieko nenutuokia. Tokiais atvejais net menkiausi nesklandumai patikimi autoservisų meistrams, kurie, žinoma, dirba ne už dyką. Virtualaus autoserviso Autodoc.lt tikslas – palengvinti gyvenimą automobilių meistrams – mėgėjams arba tiesiog padėti vairuotojams patiems vertinti ir šalinti savo transporto priemonės gedimus. Skirtingų markių bei modelių automobilių video konstrukcijos, itin išplėtota rubrika „kaip pakeisti“, kur ypač aiškiai ir profesionaliai pavaizduotas žvakių, kaladėlių, guolių, filtrų, stabilizatorių, atramos vairo traukių, dujinės bagažinės dangčio spyruoklės ir kitų automobilio dalių pakeitimas. Youtube esantis Autodoc.lt kanalas jau dabar gali pasigirti dideliu skaičiumi sekėjų, tarp kurių – tiek besipraktikuojantys profesionalai, tiek besimokantys mėgėjai. Štai autotransporto inžineriją studijuojantis Mantvydas įsitikinęs, kad šiuolaikinių aukštųjų mokymosi įstaigų didžiausias minusas yra praktikos trūkumas. Studijų programos pergrūstos teorija, tačiau kaip atrodo, pavyzdžiui, spyruoklių keitimas – retas studentas įsivaizduoja. Būtent todėl vaikinas itin daug laiko praleidžia stebėdamas Autodoc.lt įkeltą video medžiagą, iš kurios ne tik mokosi, bet ir semiasi įkvėpimo vieną dieną tapti tikrai geru sportinių automobilių remonto meistru. „Manau, kad Autodoc.lt komanda – tikri profesionalai, neturintys Lietuvoje analogų“ – gerų žodžių negaili Mantvydas.

Galbūt daugelis pasakytų, kad panašius video gidus žiūri ir vertina tik vyriškosios lyties atstovai, tačiau tarp kanalosekėjų – viena kita mergina. Pavyzdžiui, devyniolikmetė Aistė su deideliu susidomėjimo žiūri Autodoc.lt meistrų įkeltus video. Mergina tikrai nesvajoja tapti transporto priemonių remonto meistre, tiesiog nori būti pakankamai savarankiška vairuotoja, kuri supranta automobilio gedimo priežastis ir gali pati jas atpažinti. „Pavyzdžiui, po šitiek mokomųjų filmukų, kuriuos jau peržiūrėjau, kokių spyruoklių pakeitimas dabar visai nesudėtingai atrodo“ –juokauja mergina. Taigi, virtualus automobilių remonto gidas Autodoc.lt – laukia savo kanale visų, norinčių praplėsti akiratį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *