Antkapiai: laip pasirinkti tinkamą?

AntakapiaiPrižiūrėti antkapius yra būtina, kadangi jie įformina konkretaus asmens mirtį. Jeigu tas žmogus mums yra svarbus – tokiu atveju rūpinamės juo net ir po mirties. Antkapiai yra būtini kiekvienoje kapavietėje. Jeigu norite parinkti tokį, kuris labiausiai tiktų – teks investuoti nemažai laiko, kol pavyks atrasti labiausiai tinkantį variantą. Visgi, kadangi egzistuojantis pasirinkimas yra toks platus – svarbiausia įsivaizduoti, kokio jums labiausiai reikia ir skirti šiek tiek brangaus laiko paieškoms. Tokiu atveju pavyks atrasti labiausiai tinkamą variantą.

Antkapiai pasirenkami pagal tam tikrus kriterijus, kuriuos labai trumpai čia aptarsime. Susidėliokite pliusus bei minusus ir nuspręskite, ar pasirinkimas Jus tenkina. Geriausia ieškant konsultuotis su profesionalais, kadangi jie gali patarti ir rekomenduoti.

  • Kuomet tiksliai žinosite, kokią pinigų sumą galite išleisti paminklams – tuomet pavyks paprasčiau atrasti Jums tinkamą variantą. Žinoma, konkreti pinigų suma nepadės Jums paprasčiau pasirinkti tinkamiausi paminklo, tačiau padės suvokti, kokį galite įpirkti. Paprasčiausiai beveik visos prekybos vietos turi internetinius puslapius, kur surašyti kainoraščiai. Atsižvelgdami į savo galimybes žinosite kokį pirkti arba užsisakyti.
  • Pasigalvokite, kokios spalvos antkapis jums tinka labiausiai. Antkapiai teikiami labai plačioje pasiūloje, kadangi akmuo gali būti labai skirtingų spalvų, tad tuo pačiu ir pasirinkimas yra platus. Žinoma, reikia žiūrėti pagal bendrą kapavietės vaizdą, kad pavyktų susidaryti tinkamiausią pasirinkimą. Spalviniu aspektu galima pasirinkti nuo pačių šviesiausių iki pačių tamsiausių.
  • Taip pat skiriasi ir stilius. Vieni labiau primena modernius, kai tuo tarpu kiti – klasikinius. Vėlgi, džiugu, kai kiekvienas žmogus gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Tuo pačiu įvertinti bendrą vaizdą ir pasirinkti teisingai.
  • Kai kurie antkapiai būna paprasčiausiai plokšti ir juose nieko detaliau nėra, jokio išraižymo. Tuo tarpu kiti būna kur kas puošnesni ir labiau patraukiantys akį. Iš pačio marmuro būna iškalamos konkrečios formos, kaip kad angelo arba žvakės. Tačiau dažniausiai tokie užsakymai būna individualūs.
  • Atkreipkite dėmesį ir į dydį, kuris taip pat labai ženkliai varijuoja. Jeigu anksčiau tikrai buvo stengiamasi statyti kuo didesnius, tai šiuo metu nuo to atsiribojama. Žinoma, jeigu planuojate ant vieno antkapio rašyti kelis asmenvardžius – tokiu atveju tikrai yra geriau didesni. Įvertinkite šį faktorių ir pasirinkite teisingai.
  • Pagalvokite ar norite, kad kas nors būtų išraižyta ant akmens. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės pasirenka galimybę, kad būtų išraižomas velionio veidas. Tai galimybė, tad įvertinkite ar Jums jos reikia.

Antkapiai pasirenkami pagal skirtingus aspektus, kurie lemia kiekvieno žmogaus individualų norą ir siekius. Kadangi egzistuoja platus pasirinkimas – kiekvienam pavyks atrasti tai, kas labiausiai tenkintų individualius poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *