Antakių tvarkymas namuose: klaidos ir patarimai

Antakių dažaiNamuose pasirūpinti savo grožiu kartais gali atrodyti per sudėtinga, tačiau daugelį procedūrų tikrai galima atlikti patiems. Nebūtina nuolat varstyti įvairių grožio specialistų durų, nors visada malonu, kai pačiam nereikia daug vargti. Greičiausiai labai dailiai nusidažyti plaukus moka ne kiekvienas, o ir profesionalių veido valymų bei panašių procedūrų namuose pasidaryti nepavyksta, tačiau tokie paprasti dalykai kaip antakių formavimas bei dažymas tikrai yra įveikiamas kiekvienai moteriai. Reikalingiausi dalykai namuose, kurie padeda išlaikyti antakius tvarkingus yra pincetas, antakių dažai ir kartais paprasčiausios žirklės. Jei niekada nesate tvarkiusi antakių, tuomet pirmieji kartai nebus labai lengvi ir užims laiko, tačiau tai greitai virs įprasta veikla ir antakiai kiekvieną kartą atrodys vis geriau.

Svarbiausia nedaryti kai kurių kvailų klaidų ir remtis keletu patarimu, kurie padės savimi pasirūpinti savarankiškiau. Pradžioje antakių tvarkymas tikrai reikalauja kantrybės, bet vėliau įgundama vis lengviau juos susiformuoti ar tiesiog palaikyti formą. Dažnai patariama pirmąjį kartą užeiti pas specialistą. Pasirinkti profesionalo paslaugas siūloma ir tuomet, kai antakiai kurį laiką neprižiūrėti. Tuomet specialistas padeda parinkti tinkamą formą, išrenkami tinkamos spalvos antakių dažai. Vėliau namuose belieka formą palaikyti, todėl ji niekuomet neprarandama, o namuose darbo su antakiais lieka kur kas mažiau. Nereikalingus plaukelius kas kažkiek laiko užteks išsitraukti pincetu dar neleidus jiems pilnai ataugti.

Antakių dažai naudojimui namuose gali būti nusipirkti bet kurioje parduotuvėje, kurioje prekiaujama kosmetikos prekėmis. Spalva gali būti pora tonų tamsesnė nei natūrali plaukų spalva, svarbiausia nesirinkti visiškai nesiderinančios spalvos. Tamsi juoda tikrai netiks blondinėms, o juodaplaukės su šviesesniais antakių plaukeliais atrodys blankiai. Kai kurios moterys pasirenka ilgalaikių antakių dažų nenaudoti, nes joms puikiai tinka kasdien antakius paryškinti specialiu pieštuku ar dabar populiariais šešėliais, skirtais antakiams. Puikių tam skirtų priemonių rasti galite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Pagrindinės klaidos, kurios gali būti daromos namuose yra tai, kad nemokant formuoti antakių, pašalinami ne tie plaukeliai, antakis suformuojamas nelygiai arba jie paliekami per ploni. Dėl šios priežasties ir verta užsukti į specialisto kabinetą. Visa kita padaryti tikrai nesunku, svarbiausia namuose pasirūpinti geru apšvietimu, kad palaikant specialisto padarytą formą ji nebūtų sugadinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *