Aliuminio konstrukcijų funkcionalumas

Kaip niekada anksčiau šiandien turime didžiulę gausą pasirinkimų renkantis langus ar duris, tad sunku suspėti sekti naudingiausias ir

Aliuminio konstrukcijosKaip niekada anksčiau šiandien turime didžiulę gausą pasirinkimų renkantis langus ar duris, tad sunku suspėti sekti naudingiausias ir naujasias tendencijas. Šiandien viena populiariausių langų, durų ir fasadų tendencijų – tai aliuminio konstrukcijos. Mat aliuminis yra ekologiškas, lengvai perdirbamas metalas, kuris ne tik leidžia įgyvendinti individualius architektūrinius sprendimus ir realizuoti savo idėjas, bet ir pasižymi ypatingu sandarumu, šilumos pralaidumu ir tvirtumu. Dėl šių priežasčių sąjungos žmonės vis dažniau linkę rinktis aliuminio kontrukcijas.

Universalumas

Aliuminio metalas pasižymi universalumu, todėl jis naudojamas tiek įvairių tipų durims, langams, fasadams ar terasų bei pavėsinių stiklinimui. Anksčiau vyravęs stereotipas, kad aliuminiai langai ir durys yra prastos kokybės šiandien griauna visus mitus savo funkcionalumu. Aliuminiai langai puikiai tinka šilto klimato vietose, yra tvirti, puikiai izoliuoja šilumą ir atrodo be galo gražiai.

Kadangi aliuminis yra pats palankiausias metalas, leidžiantis kurti užsakymus pagal individualius porekius, todėl aliuminio konstrukcijos bus maksimaliai funkcionalios ne tik langams, bet ir durims – galite pasirinkti stumdomas ar sulankstomas duris, o galbūt norite sukurti savo išskirtinį dizainą? Stumdomos durys yra vienos fukcionaliausių, nes nereikalauja papildomos vietos ir gali atverti didžiulius plotus į vaizdą lauke. Tuo tarpu sulankstomos durys laikomos vienomis moderniausių ir kompaktiškiausių ir gali atverti neribotus plotus vaizdo už lango. Kartu su aliuminio konstrukcijomis stumdomos ir sulankstomos durys pasiekia aukščiausią kokybę, suteikdamos komfortą, šilumą bei šviesą.

Fasadai šiandien yra gan dažnas architektų pasirinkimas ir dažnai galime pamatyti fasadus blizgančius aliuminio ir stiklo junginiais. Dėl savo universalumo aliuminis padeda išgauti įvairiausias formas, todėl architektūroje šis metalas plačiai naudojamas ir žinomas, o kūrybiškiausi architektūriniai sprendimai be jo nebeįsivaizduojami.

Terasų bei pavėsinių stiklinimas šiandien įgavo visai kitą reikšmę, mat pavėsinės pasidarė itin inovatyvios. Aliuminio konstrukcijų deka galima įstiklinti itin didelius plotus, todėl toks sprendimas ne tik praplės erdvę, bet ir sukurs išskirtinį jūsų kiemo eksterjerą. Pavėsinėje laiką leisti galėsite tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metu laiku, o aliuminio konstrukcijos apsaugos nuo vėjo ir kritulių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *