8 geriausiai kvepiantys kvepalai įvairaus amžiaus moterims

Kas suteikia kvepalams gerą kvapą?

AmourDevilKai užuodžiate saldų kvapą, jis atsiranda dėl cheminės reakcijos, vadinamos "parfumavimo reakcija". Šio proceso metu kvepalų molekulės suskaidomos į mažesnius fragmentus, kurie vėliau vėl sujungiami ir sukuria skirtingus kvapus. Tai, dėl ko kvepalai skleidžia malonų kvapą, skiriasi priklausomai nuo žmogaus. Pavyzdžiui, vieni žmonės renkasi vaisių kvapus, kiti – muskuso kvapus. Geriausiai kvepiantys kvepalai moterims dažnai apibūdinami kaip "moteriški" ir "mediniai", todėl vanilė ir sandalmedis yra populiarios sudedamosios dalys. Renkantis kvepalus reikia atsižvelgti ir į keletą kitų veiksnių. Pavyzdžiui, pakuotė ir gaminio kaina. Visi šie dalykai gali turėti įtakos tam, ar jums patiks kvapas, ar ne. Žinoma, taip pat svarbu atsižvelgti į savo amžių ir gyvenimo būdą. Kai kurie kvapai geriau tinka tam tikromis progomis nei kiti. AmourDevil ir rinkos naujovės.

Guerlain Shalimar

Jei ieškote geriausiai kvepiančių kvepalų vyresnėms nei 50 metų moterims, "Shalimar" yra puikus pasirinkimas. Tai vienas populiariausių rytietiškų kvapų rinkoje, todėl jis idealiai tinka ypatingoms progoms. Dėl vanilės ir rytietiškų kvapų derinio "Shalimar" yra prabangūs kvepalai, kuriuos galima naudoti beveik bet kokia proga. Tai puikus pasirinkimas tiek dienai, tiek nakčiai, todėl tai praktiška dovana draugams ir šeimos nariams. Šiuos kvepalus galima nešioti kasdien. Tai unikalus gėlių ir medienos kvapas, todėl puikiai tinka įvairaus amžiaus ir stiliaus žmonėms. Shalimar dažnai apibūdinami kaip klasikiniai kvepalai, kurie puikiai tinka mėgstantiems stiprų aromatą. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/kvepalai-moterims čia.

Calvin Klein CK One

Jei esate jauna moteris, ieškanti geriausiai kvepiančių 2018 m. kvepalų, CK One yra geras pasirinkimas. Tai unisex kvepalai, kurie populiarūs tarp įvairaus amžiaus žmonių. Dėl kvapų, tokių kaip muskuso ir citrusinių vaisių, derinio jis patinka beveik visiems. CK One yra universalus kvapas, kurį galima dėvėti beveik bet kokia proga. Jį galite dėvėti net darbe, jei tik vengsite naudoti per daug. Šį produktą galima įsigyti ir kvepalų, ir kūno purškiklio pavidalu, todėl jį lengva naudoti įvairiomis aplinkybėmis. Kvepalus galima naudoti ištisus metus, o kūno purškalas geriausiai tinka šiltesniems mėnesiams. Tai populiari dovana gimtadieniams ir kitoms ypatingoms progoms.

Chanel No. 5

Jei ieškote geriausiai kvepiančių kvepalų biurui, "Chanel No. 5" yra geras pasirinkimas. Tai vienas populiariausių kvepalų pasaulyje, todėl jis puikiai tinka įvairioje aplinkoje. Šie kvepalai populiarūs jau kelis dešimtmečius, todėl tai nesenstantis kvapas, kuris puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Kvepalai gali būti naudojami ištisus metus, todėl tai gera dovana draugams ir šeimos nariams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *