5 patarimai, kaip rasti tobulą akmens masės stalą savo namams

Erdvės įvertinimas

StalaiPrieš pradėdami pirkti akmeninius stalus, norėsite apsižvalgyti po savo namus ir įsitikinti, kad naujam baldui užteks vietos. Akmeniniai stalai yra puikus būdas bet kuriai erdvei suteikti spalvų ir tekstūros. Akmeninį stalą galbūt norėsite pastatyti svetainėje ar valgomajame, o galbūt norėsite, kad jis taptų pagrindiniu miegamojo ar kiemo akcentu. Kad ir kur norėtumėte statyti stalą, pirmiausia įsitikinkite, kad jam užteks vietos. Turėtumėte ne tik išmatuoti erdvę, kurioje norite statyti stalą, bet ir atsižvelgti į stalo aukštį. Naudodami akmeninius stalus, galite rinktis žemą stalą, kad galėtumėte pastatyti šalia sofos, arba aukštą stalą, kuris tiktų oficialesnei aplinkai. Prieš pradėdami ieškoti, įsitikinkite, kad išmatuojate norimą stalo aukštį ir kad jam užteks vietos. Akmens masės stalai ir eksperto patarimai.

Nuspręskite dėl spalvos ir tekstūros

Kai perkate akmeninį stalą, spalva ir tekstūra yra du pagrindiniai veiksniai, kurie padės jums apsispręsti, kuris stalas jums tinka. Stalo spalva padės susieti jūsų namų spalvinę schemą ir gali būti puikus būdas suteikti namams spalvingumo nedažant ar nepridedant daugybės skirtingų baldų. Norėsite nuspręsti, ar norite drąsaus, spalvingo stalo, ar labiau prislopintų neutralių spalvų. Kitas svarbus sprendimas – stalo tekstūra. Dažnai pasirenkamas lygus akmuo, tačiau yra ir akmeninių stalų, kurių tekstūra yra šiurkšti, beveik grūdėta, suteikianti bet kokiems namams kaimišką išvaizdą. Taip pat norėsite nuspręsti, ar norite lygaus stalviršio, ar norite, kad jūsų akmeninis stalas būtų su grioveliais ir įtrūkimais. Priklausomai nuo stalo, galite rasti tokių, kurių viršus yra lygus, arba tokių, kurie turi daugiau tekstūros. Nors stalo spalva ir tekstūra yra svarbūs veiksniai, galite apsvarstyti galimybę stalą priderinti prie kitų baldų. Pavyzdžiui, galbūt turite kaimiškos išvaizdos žurnalinį staliuką ar kėdę, prie kurių norėtumėte priderinti akmeninį stalą.

Derinkite prie baldų

Prieš rasdami jums patinkantį akmeninį stalą, norėsite įsitikinti, ar jis dera prie kitų jūsų baldų. Tai gali būti lengviau pasakyti nei padaryti, jei ieškote akmeninio stalo lauke ar patalpoje. Pavyzdžiui, jei ieškote akmeninio stalo patalpoms, kuris derėtų prie kaimiškų baldų, norėsite rasti stalą, kurio spalva būtų labiau prislopinta, o tekstūra – šiurkštesnė, kad derėtų prie šios išvaizdos. Jei ieškote stalo lauke, yra daug lauke naudojamų medžiagų, įskaitant akmenį, kurios derės prie jūsų kaimiškų baldų. Taip pat galite rasti modernesnės išvaizdos akmeninių stalų, jei ieškote kažko, kas derėtų prie elegantiškesnių baldų. Yra daug įvairių akmens rūšių, kurias galima naudoti stalui, todėl tikėtina, kad yra stalas, kuris derės prie jūsų baldų, nesvarbu, ar esate patalpoje, ar lauke. Galbūt net galėsite rasti stalą, kuris būtų modernios išvaizdos ir būtų pagamintas iš akmens medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *