5 kūrybiški būdai, kaip maksimaliai išnaudoti stumdomą spintą

Pridėti lentynas

Jei turite vietos stumdomoje spintoje, galite pridėti vieną ar dvi lentynas. Galbūt jos bus pastatytos ant durų arba spintos viduryje. Paprastai dauguma stumdomųjų spintų turi atvirą vidurinę dalį, paprastai su bėgeliais, dengiančiais vieną arba abi puses. Jei turite pakankamai vietos (ir neplanuojate kabinti drabužių ant bėgio), galite pridėti keletą lentynų, kad galėtumėte papildomai laikyti drabužius. Tai ypač naudinga tokiems daiktams kaip batai ar krepšiai, kuriuos galima tvarkingai sudėlioti taip, kad jų nesimatytų. Jei spinta turi duris, galite pridėti lentynas abiejose jų pusėse, kad galėtumėte papildomai laikyti daiktus. Tai puikiai tinka tokiems daiktams kaip rankšluosčiai, tualeto reikmenys ir kitiems kasdien naudojamiems daiktams, kurie nebūtinai turi būti pagrindinėje spintos dalyje. Wiemann stumdomos spintos ir rinkos naujienos.

Pakabinkite drabužius

WiemannJei turite stumdomą spintą, daug ką galite pasiekti kabindami drabužius, o ne laikydami juos stalčiuose. Pavyzdžiui, marškinius, megztinius ir švarkus galite pakabinti vienoje bėgio pusėje, o kelnes ir sukneles – kitoje. Taip atlaisvinsite vietą stalčiuose apatiniams drabužiams, kojinėms ir kitiems smulkiems daiktams. Jei turite laisvai pastatomą arba mažesnę stumdomą spintą, vis tiek galite pakabinti dalį drabužių. Pakabinus kelnes, marškinius ir sukneles, stalčiuose atsiras daugiau vietos, be to, atidarius spintos duris tai atrodys labai stilingai. Taip pat galite naudoti specialius pakabinamus bėgelius, kad sukurtumėte pakabinamą spintą, kuri turi daug papildomų privalumų – daugiau vietos pakaboms, daugiau vietos stalčiuose ir daugiau lankstumo organizuojant drabužius.

Įrenkite batų lentyną

Jei jums patinka idėja padvigubinti stumdomą drabužių spintą (ir turite galimybę vaikščioti), vienoje bėgio pusėje galite įrengti batų lentyną. Tai jūsų spintai suteiks ir erdvės, ir stiliaus. Batų lentyna – tai nedidelis, bet veiksmingas būdas maksimaliai padidinti namuose turimą sandėliavimo erdvę. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūsų namai yra maži ir jums reikia išnaudoti kiekvieną centimetrą. Jei jūsų spinta turi duris, kiekvienoje pusėje galite įrengti po batų lentyną. Tai puikiai tinka turintiems daug batų. Taip pat galite įsigyti specialių batų lentynų, kurios yra pritaikytos stumdomų durų vidinei erdvei – tai puiki išeitis, jei neturite pakankamai vietos viso ilgio lentynai.

Pakeiskite duris

Jei turite įeinamą arba didelę stumdomą spintą, galbūt norėsite pakeisti vienas duris užuolaida. Tai puikus būdas maksimaliai padidinti spintoje esančių daiktų kiekį. Galbūt norėsite pakeisti duris toje spintos pusėje, kurioje nėra bėgelio, arba pakeisti abejas duris užuolaida. Taip turėsite daug papildomos vietos daiktams laikyti, tačiau galėsite atidaryti duris ir pasiekti viduje esančius daiktus. Šis variantas puikiai tinka ir drabužinėje, kurios durys gali būti retai naudojamos. Duris galima pakeisti užuolaida, o prie kitų durų galima laisvai prieiti kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *