5 geriausi oras-vanduo šilumos siurbliai namų komfortui

Kaip veikia šilumos siurblys oras-vanduo?

Saulės jėgainėŠilumos siurblys "oras-vanduo" skirtas šilumos energijai pernešti tarp dviejų skirtingų energijos perdavimo formų, kad jūsų namuose atsirastų šilumos šaltinis – Saulesbroliai.lt siūlo būtent tokius įrenginius. Pradinis šio proceso etapas yra toks pat kaip ir standartinio oro kondicionieriaus – šiluma iš jūsų namų vidaus perduodama į išorę. Pagrindinis skirtumas tas, kad kondicionierius atvėsina viduje esantį orą iki žemesnės nei esama temperatūra. Kita vertus, šilumos siurblys gali perduoti šilumą iš lauko aplinkos ir įnešti ją į jūsų namų vidų. Įrenginys paima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į vandenį arba šaldymo agentą, esantį įrenginio viduje. Tada vanduo arba šaldymo agentas cirkuliuoja jūsų namuose, kur išskiria išsaugotą šilumą. Kad jūsų namuose būtų palaikoma komfortiška temperatūra, šilumos siurblys pakeičia procesą ir šilumą iš namų vidaus perduoda atgal į lauką. Dėl šios priežasties galite pastebėti, kad įrenginys veikia ir vasaros, ir žiemos mėnesiais. šilumos siurbliai oras – vanduo | Saulesbroliai.lt – visi pasiūlymai vienoje vietoje.

Šilumos siurblio oras-vanduo privalumai

Kaip ir dauguma prietaisų, naudojančių "nemokamą" ore esančią energiją, šilumos siurblys, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis, leidžia gerokai sutaupyti energijos sąnaudų. Jie taip pat yra ekologiškesni už standartines dujines ar elektrines šildymo sistemas. Šilumos siurblį "oras-vanduo" galima naudoti kartu su standartinėmis dujinėmis ar elektrinėmis šildymo sistemomis. Pagrindiniai šilumos siurblio privalumai:

Šilumos siurblio oras-vanduo trūkumai

Kaip ir bet kuris prietaisas, šilumos siurbliai neapsieina be trūkumų ir trūkumų. Pagrindinis šilumos siurblio oras-vanduo trūkumas yra tas, kad jie nėra tokie galingi ir veiksmingi kaip tradicinės elektrinės ar dujinės sistemos. Be to, jiems šildyti namus reikia daugiau laiko nei kitoms sistemoms, o tai reiškia, kad žiemos mėnesiais jums gali tekti skirti šiek tiek daugiau laiko prioritetams, susijusiems su kasdiene veikla ir namų ruošos darbais. Su šilumos siurbliu oras-vanduo susijęs garso lygis taip pat yra daug aukštesnis nei kitų sistemų. Tai gali būti ypač problemiška, jei turite mažų vaikų.

Kuris šilumos siurblys oras-vanduo yra geriausias?

Nėra vieno universalaus metodo, kaip pasirinkti šilumos siurblį oras-vanduo savo namams. Panašiai kaip ieškote geriausių komunalinių paslaugų tarifų, taip pat turėtumėte elgtis ir rinkdamiesi prietaisą savo namams. Svarbu rasti prekės ženklą, kuris turi gerą reputaciją ir specializuojasi siūlydamas aukštos kokybės gaminius. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip namo dydis ir jam reikalingas šilumos kiekis, taip pat į įrangos kainą. Gyvenamųjų namų atveju standartinis šilumos siurblys oras-vanduo gali būti naudojamas šildymui iki maždaug 20 000 kvadratinių pėdų. Didesniems namams reikės didesnio įrenginio. Taip pat yra šaldytuvų ir hibridinių vandens šildytuvų, kurie idealiai tinka mažesniems namams ir gyvenamosioms patalpoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *