10 geriausių plaukų džiovintuvų keliaujančioms moterims!

Kas yra kelioninė džiovyklė?

Kelioninė džiovyklė – tai nedidelė mašina, panaši į kelioninį lygintuvą. Ją veiksminga ir paprasta naudoti, o plaukus išdžiovinsite per trumpesnį laiką nei džiovinant oru. Šie džiovintuvai gali būti maitinami dviem būdais: elektra arba šilumos šaltiniu, pavyzdžiui, dujiniu arba butano degikliu. Kelioninių džiovyklių privalumai yra tai, kad jos taupo vietą, elektrą ir vandenį. Kadangi jie tokie maži ir gali būti maitinami iš įvairių šaltinių, jie yra geriausias būdas, jei dažnai keliaujate ir norite sutaupyti vietos, kurią užima įprasti džiovintuvai, arba jei tiesiog norite efektyvesnio plaukų džiovinimo būdo. https://vitrinapro.lt/123-plauku-dziovintuvai ir specialisto patarimai.

BaByliss Pro Mini Travel Dryer

VitrinaproMini džiovintuvas iš "Babyliss" yra mažas, bet galingas kelioninis plaukų džiovintuvas, kurį puikiai tiks laikyti lagamine ar rankinėje. Šis plaukų džiovintuvas turi 3 pėdų sukamąjį laidą, kad būtų patogu juo naudotis, tris skirtingus karščio nustatymus ir vėsaus šūvio mygtuką. Be to, jis lengvas ir nešiojamas, todėl idealiai tinka dažnai keliaujantiems. Jei ieškote plaukų džiovintuvo, kurį galėtumėte naudoti viešbučio kambariuose, šis jums puikiai tiks. Šis plaukų džiovintuvas gali veikti dideliu karščiu, kad jūsų plaukai būtų kaip iš salono, ir išdžiovins plaukus vos per 10 minučių. Mini džiovintuvui suteikiama vienerių metų garantija ir jis yra už prieinamą kainą.

Conair Travel Smart HS6HD itin lengvas plaukų džiovintuvas

Džiovintuvas "Conair Travel Smart HS6HD" yra puikios kainos plaukų džiovintuvas su įmontuota sulankstoma rankena, galingu varikliu ir sparčiu oro srautu. Jame yra du karščio nustatymai, du greičio nustatymai ir vėsaus šūvio mygtukas. Be to, "Travel Smart HS6HD" yra lengvas – sveria vos 0,84 kg. Šiame džiovintuve įmontuota sulankstoma rankena ir 6 pėdų pasukamas laidas. "Conair" teigia, kad šis džiovintuvas išdžiovins jūsų plaukus vos per 10 minučių, ir nors negalime to patikrinti, tai tikrai neužtruks ilgiau nei džiovinimas oru. Be to, šio džiovintuvo kaina yra prieinama, todėl jis yra puikus pasirinkimas dažnai keliaujantiems žmonėms.

CHI Original Pro Dryer 2000

CHI Original Pro Dryer" yra galingas, tačiau lengvas kelioninis džiovintuvas su sulankstoma rankena. Jame įdiegta joninė technologija ir du karščio nustatymai, du greičio nustatymai ir vėsaus šūvio mygtukas. Šis džiovintuvas puikiai tinka kelionėms: jis turi sulankstomą rankeną, kad būtų patogu laikyti, talpų 9 pėdų sukamąjį laidą ir lengvą konstrukciją – vos 0,9 kg. "CHI Original Pro" džiovintuve "CHI Original" yra įmontuotas jonų generatorius, kuris paskirsto neigiamą krūvį visame džiovintuve. Šis neigiamas krūvis sukuria milijonus neigiamai įkrautų jonų, kurie sąveikauja su teigiamais jonais, laikančiais vandens molekules ant plaukų. Dėl to plaukai džiūsta daug greičiau ir mažiau šiaušiasi, todėl tai puikus pasirinkimas dažnai keliaujantiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *